بیمه ایران مقام اول جهانی بیمه ‌گری را کسب کرد

بیمه ایران مقام اول جهانی بیمه گری را کسب کرد


مدیرعامل بیمه ایران گفت: بیمه ایران براساس ارزیابی های انجام شده، موفق شد عنوان نخست شرکت های بیمه گر جهان را از سوی موسسه بین المللی آرگ اروپا و مدیریت کیفیت جامع (B.I.D ) به دست آورد.
به گزارش ایسنا، دکتر جواد سهامیان مقدم در سومین همایش سراسری ایثارگری بیمه ایران، با بیان این مطلب اظهار کرد: کسب این عنوان، نشان از آن دارد که اگر کارها را با صلابت و اعتقاد انجام دهیم، هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدن به اهداف باشد.
رییس هیات مدیره بیمه ایران اذعان کرد: اگر امروز در هر زمینه ای به موفقیت دست یابیم، قطعا الگویی برای جهان خواهیم بود.
مدیرعامل بیمه ایران اظهار کرد: آنچه امروز باعث گسترش و حفظ سهم بازار بیمه ای کشور برای شرکت شده، به دلیل مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان بوده است.
سهامیان تاکید کرد: نباید تصور شود که شکستن سهم بازار بیمه ایران به گسترش بازار و رقابت کمک می کند، چرا که ضریب نفوذ 3/1درصدی بیمه ای در کشور نشان از آن دارد که هنوز بازار بسیار بزرگ و تازه ای برای شرکت های خصوصی فراهم است.
رییس هیات مدیره بیمه ایران با اشاره به استفاده صحیح از فرصت ها و منابع، اظهار کرد: درست مصرف کردن به جای کم مصرف کردن یکی از راه های کمک به کشور است.
مدیرعامل بیمه ایران با تاکید بر اینکه باید باورها را در ذهن خودمان تقویت کنیم، بیان کرد: یکی از جبهه های مهم مبارزه امروز، عرصه اقتصاد است.
وی با بیان اینکه فرصت خدمت و خودسازی همیشه برای ما فراهم نیست، اظهار کرد: باید از آنچه داریم، بهترین استفاده را ببریم و در جایگاه خدمت رسانی به مردم، خدمت مدارانه کارها را انجام دهیم.
سهامیان بزرگداشت ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، نقش ایثارگران در ارتقای فرهنگ خدمت رسانی به مردم، تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جهت رسیدن به اهداف سال نوآوری و شکوفایی، نقش آفرینی در عرصه های مختلف با روحیه ایثارگری و ایجاد زمینه مشارکت جدی ایثارگران در صنعت بیمه را در راستای ایجاد امنیت و امید به مردم از مهم ترین اهداف سومین همایش سراسری ایثارگران بیمه ایران دانست.
٢٣/٠٥/١٣٨٧